contact: gotanasronull@nullgmail.com

Zvýšte aerodynamiku auta

Zdajú sa vám vaše mesačné náklady na auto príliš vysoké? Ak nie ste arabský šejk, cenu benzínu len veľmi ťažko stlačíte dole, ale vďaka pár tipom a trikom môžete ušetriť značnú časť nákladov. Znížte spotrebu paliva, optimalizujte svoje poistenie, natlakujte správne pneumatiky a ušetrite.

Ako na to?

Zvýšte aerodynamiku svojho auta, znížte spotrebu paliva a ušetrite vďaka autodiely. Ako? Jazdíte často s otvorenými oknami? Deflektory na okná vám pomôžu zvýšiť aerodynamiku auta, čo vám môže znížiť spotrebu paliva na 100 km až o 10%. Tiež strešné boxy - jazdíte s nimi stále, hoci máte lyže v pivnici? Okamžite s nimi dole. Máte v kufri neporiadok, zbytočnosti? Upracte si, nechajte si tam len potrebné veci a nerobte si zbytočne vyššiu spotrebu.

univerzálne autopoťahy

optimalizujte poistenie

Či už ide o PZP alebo rôzne doplnkové poistenie, je pekné, že ste v jednej poisťovni 12 rokov, vernosť sa cení, ale ste si istý, že vernosť cenia aj vaša poisťovňa? Ste si istý, že máte najvýhodnejšie poistenie? Potom super, máte dobrú poisťovňu, keď nie, prezrieť si cenovú ponuku konkurencie je rozumné, môžete ušetriť desiatky eur mesačne.

Používajte neutrál a brzdenie motorom

Blížite sa ku križovatke a už z diaľky vidíte, že máte červenú? Priblížite na semafory na neutráli. Idete dolu serpentínami? Nepoužívajte len klasické brzdy, brzdite motorom. Aj toto vedie k zníženiu spotreby.

Správne nahustené pneumatiky

Dávajte si pozor, aby ste mali vždy pneumatiky nahustené správne - predĺžite im ich životnosť, na ceste sa môžete cítiť bezpečnejšie a tiež ušetríte...

Continue Reading

3html-x

Continue Reading

3D interaktívne prezentácie výsledkov softvérovej vo viacerých klientov a schválenie

3D interaktívne prezentácie výsledkov softvérovej vo viacerých klientov a schválenie Obchodné prezentácie je základným kameňom úspechu firmy metodiku. Dobrá prezentácia existuje preto, aby stručne a presvedčivo zhrnúť a vysvetliť návrh na tele ľudí Obchodné prezentácie môže ľahko zlomiť, alebo celý firemný podnik. Ako nástroj, je to veľmi silný a musí byť ovládaný opatrne a zodpovednosť. Následky prezentácie sú ďalekosiahle v oboch pozitívne a negatívne príklady. Je nanajvýš dôležité, aby si prezentačné právo. Dobrá prezentácia plechovka Ľahko tak vyhrať ľudí do vášho podniku alebo boku. Je nevyhnutné, aby to tak pútavý a zaujímavý ako je to možné. Prezentácia je často prehnané, a urobil zle na to. Existuje veľmi tenká hranica medzi prezentáciu, ktorá Je zaujímavé a pútavé, a ten, ktorý je jednoducho zaneprázdnený, s zbytočné špeciálne efekty, prechody a zvukové efekty. Kým Microsoft PowerPoint už dlho zlatý štandard pri výrobe prezentácií, existuje lepší spôsob. PowerPoint je podnikového softvéru, ho vyžaduje čas sa učiť a majster, a je drahá. Použitie niektoré nové 3D Interaktívne prezentácie softwareresources k dispozícii on-line, zabezpečenie kvalitného Prezentácia trvá len niekoľko minút a je najjednoduchšia vec na svete. Ak chcete Celé cvičenie zaujímavejšie efekty v 3D, prezentačné softvér pre spoločnosti postupuje rýchlym tempom. Najviac inovatívne časť tohto Softvér je to, že odmietajú konvenčné predstavu o softvér ako sam...

Continue Reading

Odkedy vyrába adidas kabelky ?

Keďže má tento blog už vo svojom názve slovo " adidas ", nebude žiadnym prekvapením, ak hneď prvý článok bude venovaný práve tejto svetovej značke. Firma Adidas je všeobecne pokladaná za jednu z najúspešnejších firiem v dejinách a spájajú sa s ňou tie najväčšie mená nielen v športovom priemysle. Avšak, nie je to len značka a kvalitný marketing, čo to má na svedomí. So značkou adidas sa spája aj jeden výnimočný príbeh o ceste za úspechom. 

Fi…

Continue Reading

Najkreatívnejšie kancelárie na svete

Kancelária. Miestnosť, kam sa vojde stôl, stolička, skriňa či regál na odkladanie dôležitých papierov , kôš, prípadne skartovačka na "odkladanie" tých menej dôležitých, no a to je asi aj všetko. Moderné trendy však hovoria zásadné nie takýmto predstavám o pracovnom prostredí. 

kuchyne stoličky

Prečo ? Mnohé nadnárodné firmy majú medzi svojimi zame…

Continue Reading